Superliga

Eshte luajtur java e 21-te e kampionatit te Superliges dhe kater ndeshjet interesante kane prodhuar gola. Kukesi ka arritur nje barazim 2-2 brenda fushes,...

Kombetarja

Sa herë që intervistohet njëri apo tjetri vëlla, nuk mund të mos ketë pyetje për përballjen Shqipëri-Zvicër në Francë… Teksa, mesfushori i Gladbahut shton:...

Futboll Bota

Edhe pse të ndarë në më shumë se 11 mijë kilometra, Erik Tohir dhe Masimo Morati kanë vendosur në të njëjtën kohë për të...

Gossip

Futbollisti Kristiano Ronaldo ,gjatë disa ditëve pushimi në një nga ishujt turistik dhe nga më piktoerskët të Greqi, Mikonos, eshte miqesuar edhe me kuzhinierin...

Sporte te tjera

Pasi ne vitin 2014 e humben finalen, Denver Bronkos merr revanshin dhe ngre trofeun e Super Bowl duke u shpallur kampione e NFL-se per...
75,660FansaLike

Gazeta Sport Ekspres

0
0

0
0

0
0

0
0

Reklama